ZELENÉ POTRAVINY

"Zelené potraviny nejsou lékem, a přece léčí."

Zelené potraviny se stávají trendem třetího tisícíletí, řada odborníků na výživu po celém světě začíná prosazovat tzv. trend green foods=zelené potraviny“ Jeho hlavní zásadou je, že naše strava by měla obsahovat velký podíl- 51% rostlinné složky v syrovém stavu. Jako prevenci rakoviny vědci například doporučují každodenní konzumaci pěti porcí ekologicky pěstované ovoce či zeleniny.

Důležitou součást tohoto trendu představuje i pití tzv. zelených nápojů, které mají na naše zdraví zcela jedinečné účinky. Dnešní člověk jí a tloustne, ale přesto často umírá na nutriční podvýživu. Vyčerpaná půda živí plodiny, ty sytí nás, proto i přes špeky okolo vlastního pasu umíráme hlady... Znáte rozumější důvod k užívání zelených potravin? Kolik ekologicky pěstované zeleniny denně sníme? Odpověď je jasná: Málo! Jednoduše nám na to nezbývá ani čas, ani finance a mnohdy většinou chybí i jejich dostupnost. K tomu je ještě velká část naší stravy tepelně a chemicky upravována. A přitom je většina účinných látek zlikvidována. Například vitamíny mizí již při teplotě +40°C! 

Zelenina má úžasnou schopnost. Váže na sebe škodliviny a to již při svém pěstování přímo z půdy. Nabízí se tedy další otázka: co máme vlastně jíst a pít? Doplňte svůj stůl o zelené potraviny mladý ječmen a chlorellu pyrenoidosu. Uvidíte, co vaše tělo udělá po doplnění toho, co je mu přirozené, ale doposud mu chybělo.

U mě to fungovalo téměř okamžitě. Chtěla jsem pouze vyzkoušet, co to se mnou udělá, když nemám žádné potíže a ačkoliv patří mezi skupinu "štíhlých", aniž bych chtěla, má váha se snížila o 6 kg během 3 měsíců užívání 1 balení Mladého ječměne. Došlo k tomu, že odcházel tuk uložený v buňkách... a je mi skvěle :o)

Vyzkoušejte zelené potraviny (Mladý ječmen a Chlorellu Pyrenoidosu) sami a napište mi :o)

Produkty firmy Green Ways si můžete objednat na některém z mých kontaktů

 ****************************      

  

1 390 Kč  Chlorella pyrenoidosa - 1350 tablet (3x450), jedna tableta 250 mg            

      

150 Kč   Celokameninová dóza na chlorellu

    

1 390 Kč   Mladý ječmen 200 g prášku z čerstvě vylisované šťávy                              

      

60 Kč   Šejkr na mladý ječmen                          

 

Zkušenosti uživatelů zelených potravin

Zkušenost Marty Trávníčkové

17.08.2010 20:48
Pozitivní zkušenost se zelenými potravinami K zeleným potravinám jsem si našla cestu zhruba před půl rokem, kdy jsem prožila společně se svým čtyřletým synem jednu z nejhorších zim z hlediska zdravotních problémů. Syn v průběhu zimního období trpěl angínami a dýchacími obtížemi, kdy...

Diskusní téma: ZELENÉ POTRAVINY

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.