Nechte se pohladit krásnými mandalkami různých tvůrců - tvůrkyň a houpejte se ve vlnách krásné hudby a obrázků... a pokud sami malujete mandalky nebo je používáte k harmonizaci, potěšení, léčení a chcete o své zkušenosti povědět ostatním, napište na DISKUZNÍ FÓRUM, které je umístěno na konci této stránky.

Děkuji a těším se...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

MANDALY - JanyMichaely

Jsem naprosto okouzlená mandalkami JanyMichaely a věřím, že oblaží i vaše dušičky ...

MANDALY JanyMichaely

/album/mandaly-janymichaely/andel-cistoty-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/andel-harmonie-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/atlansky-krystal-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/diamantova-ochrana-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/energie-zeme-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/leceni-arch-rafaela-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/mandala-komunikace-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/mandala-posileni-a-odstraneni-unavy-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/mandala-celistvost-jpg/ /album/mandaly-janymichaely/posileni-vule-jpg/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

MANDALY  Evy Lipinové autorky energetických mandal:

 

Jak lze plout na vlnách energie

"...Já sdílím názor, že obrazy nepotřebují výklad, stačí název a ani ten mnohdy není třeba. Musí člověka oslovit, dotknout se ho a uvést tam, kam potřebuje právě on sám. Je to jako se vším. Buď se vám věci líbí a přijímáte je nebo jdete bez povšimnutí. Nemusím znát člověka, stačí mi slova, obrazy, hudba a ze všeho se dá docela vycítit jeho postoj ke světu, jeho srdce.

Od dob, kdy jsem četla Exuperyho Malého prince se řídím: "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.". Je to nejvýstižnější motto, jaké jsem kdy objevila. Zdroj největší síly a inspirace nacházím v přírodě. Je nejmocnější, nejkrásnější ... žádná nej nestačí, abych vyjádřila obdiv před tím zázrakem, který nám Vesmír dal.

A co teprve doteky hvězd ... co teprve to, co je dál a vy to jen cítíte. Naleznete Slova? Jsou to jen doteky jakýchsi duhových poselství. Ta nepotřebují slova. Stačí, když se vás dotknou. Když vytryskne pramen a po kapkách vrací se zpět, nese s sebou pečeť okolního světa. Tak je tomu i s lidmi, které potkáváme, s dílky, která přečteme, prostě se vším. Každá kytka, každé setkání zůstane jako otisk v nás. Kéž by ty otisky byly plny harmonie, Lásky..."

   

  

 

MANDALA „43 61 104“

 

Čísla ovlivňují naše vědomí jako archetypické síly. Když myslíme na řadu čísel, vyvolá to v nás pozoruhodné účinky. 

V Univerzu nejsou čísla, nacházející se na klíčovém místě, nikdy náhodná, ale vyjadřují tajemství života. Pokud je např. biologický život na planetě řízen přesně 20 aminokyselinami, pak je číslo 20 důležitým strukturním číslem s centrálním významem. A když vznikající život potřebuje vždy 13 dní, aby se po oplodnění vajíčka v děloze vytvořila pupeční šňůra, pak je číslo 13 silou, která je uložena v naší paměti buněk.

 Čísla 43 a 61 jsou kosmické konstanty. Na místech 43 a 61 má fyzická materie dvě díry, atomy s čísly 43 a 61 jsou nestabilní. Přes tyto dvě díry vstupuje naše svobodná mysl do materiálního světa. A přes tyto dvě díry může naše mysl tento svět také zase opustit. 

Kruh v obilí u větrného mlýna říká, že Slunce navzájem spojuje tyto dvě „červí díry“, zkratuje je a tím otevírá nový prostor. V tomto prostoru se nově rozvine Zdravá Matrix

Spojení obou konstant, 43 + 61, dá číslo 104. To je 8 krát 13! Číslo 8 stojí archetypicky pro Lásku a schopnost lásky. Číslo 13 je centrálním číslem v naší paměti buněk.

To znamená:

V tomto prostoru si na zcela hluboké, celulární úrovni vzpomeneme na naši schopnost lásky! Probudí se vědění Lásky ve své svobodné prapůvodnosti! 

VYOBRAZENÍ

Abychom podpořili vzpomínku ve vědomí lidstva, vytvořil jsem mandalu „43 61 104“. 

43 symbolizuje ženský aspekt (levá strana mandaly).

61 mužský (pravá strana mandaly).

104 symbolizuje sjednocení obou ve smyslné a všeobjímající hře lásky (uprostřed). 

Přepočítáme-li číslo 43 do 13-kového systému, vyjde 3 4 (43 = 3 * 13 + 4). To je pro zajímavost přesné zrcadlení čísla 43. Zrcadlení je zajímavé také proto, že je 34 periodickým číslem prvku Selen, přičemž slovo Selen je řeckého původu a znamená měsíc. 

Vyobrazení čísla 3 a 4 najdeš pod sebou na levé straně mandaly. Symboly pochází z Neunerova kalendáře a z Orákula Venuše. (bližší informace www.wernerneuner.net a https://www.meinthema.com/de/wernerneuner/Kalender/W99Kalender

Přepočítáme-li druhou kosmickou konstantu 61 (vpravo) do 13-kového systému, vyjde 4 9 (61 = 4 * 13 + 9). Také tyto hodnoty jsou znázorněny archetypy z Neunerova kalendáře a z Orákula Venuše

A sjednocení obou pólů symbolizuje pětičetná struktura Květu Venuše (uprostřed). 

POUŽITÍ

Tuto mandalu můžeš použít

  • Abys vstoupil/a do nového prostoru vědomí, který se nachází v tobě a kolem tebe;
  • Abys v sobě aktivoval/a písně Zdravé Matrix. 

Tím se odebereš do řeky života, do středu proudu.

A tam, uprostřed proudu, se setkáš s těmi, kteří se také odvážili pustit doprostřed proudu a tam plují plni důvěry a radosti.

 

Použití:

Nejprve se uzemni, propoj se s Matkou Zemí a jejími léčivými písněmi. Polož mandalu před sebe / při skupinové meditaci doprostřed místnosti nebo před každého účastníka/účastnici. 

Představ si, jak se ve tvé levé dlani aktivuje číslo 43. 

Pak si představ, jak se ve tvé pravé dlani aktivuje číslo 61. 

Pomalu veď obě své dlaně otevřenými dlaněmi k sobě. Podle zkušeností můžeš vnímat mezi oběma dlaněmi výrazný odpor. Póly se přitahují a současně se i odpuzují, to je hra lásky.

Spojující Květ Venuše podporuje tuto hru Lásky! 

Potom, když se obě dlaně dotýkají, mysli na číslo 104.

V tento moment se otevře brána. 

Nyní vícekrát pomysli na kombinaci „43 61 104“.

Vstoupíš tím do onoho nového prostoru, ve kterém se nově rozvinou písně Zdravé Matrix. Nechej na sebe tuto Zdravou Matrix působit, změní tvůj život…

… a mohou se uskutečnit zázraky! 

Nejsilnější je tato meditace při úplňku, ve 20 hodin, jako součást úplňkové meditace

Tato mandala je každému volně k dispozici. Můžeš ji libovolně kopírovat, šířit, tisknout a používat. Pokud uvedeš jako zdroj moje www-stránky www.WernerNeuner.net , budu ti velmi vděčný.

 Děkuji!

Ve spojení

Werner Johannes Neuner 

(přeložila Martina M. pro www.channeling.wbs.cz)

https://www.meinthema.com/templates/de/static/wernerneuner/News/Grafiken/DasMandala.pdf

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ještě dvě krásné mandalky E.Lipinové    https://duhovaposelstvi.blog.cz/

Mandalka léčení, skrze kterou k nám přichází léčivá energie bytostí Světla a naznačena je osnova vesmírnch tónů, kdy hlubiny božské podstaty k nám posílají hudbu sfér k léčení našich duší.

Všechny květiny v přírodě pro nás zpívají, jen my jsme zapomněli jim naslouchat .

Vesmír k nám promlouvá skrze stromy, rostliny, kameny, které vysílají onu hudbu pro nás tolik důležitou. I když ji naše ucho neslyší, vnímá ji naše duše.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podívejte se na malou ukázku z představení  8 promluv o poznání, což je ojedinělý audiovizuální projekt  Divadla duše Jde o  směsici hudby, zpěvu, mluveného slova a obrazové animace mandal. 

Divadlo duše je projekt, jehož posláním je přiblížit divákům význam sebepoznání, jako nástroje pro porozumění sobě a světu formou audiovizuálního pořadu. Kombinace slova o poznání, hudby, intuitivního, alikvotního zpěvu a mandal, jako symbolů celistvosti, vyvolává v divácích nevšední a hluboký osobní prožitek. Prožitek, který je přivede na stopu jejich podstaty, jejich vnitřní duchovní osobnosti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Diskusní téma: MANDALY

Datum 17.03.2013

Vložil Adam Sobotka

Titulek magické zaklínadlo

Odpovědět

PRO LÁSKY VŠEMOCNOU SÍLU, AŤ LIDÉ NAJDOU VOLNOST A K MÍRU SVĚTA PŘIPOJÍ RUCE K DÍLU, AŤ NÁSILÍ, NEHODY A NEMOCI VYMIZÍ, KAŽDÝ JE V LÁSCE VROUCÍ A RYZÍ!

Datum 11.09.2012

Vložil Marcela

Titulek mandaly

Odpovědět

Zdravim ,tve mandaly me do sebe vtahly,nevim jak to popsat.Jsou uzasne.Dekuji ,Marcela

Datum 13.05.2011

Vložil míša

Titulek poděkování

Odpovědět

děkovati prokaždý tvúj nový den ti budu,moc mě tvé mandeli pomáhají moc díku a všeho nej ti přeji,moc

Datum 15.10.2009

Vložil JanaMichaela

Titulek mandalka

Odpovědět

:-)ráda bych vás pozvala do mého mandalkového světa
https://kouzelneobrazky.webgarden.cz
vaše stránečky se mi moc líbí :-)

Datum 23.10.2009

Vložil JanaMichaela

Titulek Re: mandalka

Odpovědět

:-)...tak se tedy hrdě hlásm k heřmánkové mandalce:-):-)

Datum 16.08.2009

Vložil Monča

Titulek PODĚKOVÁNÍ

Odpovědět

Moje milá Mirko,máš moc krásné stránky,mandalky jsou překrásné,žehnám ti na tvé cestě a´t j e pro tebe každý den růžový,a´t se ti splní každičké přání,a´t jsi moooc štastná,rády bych tě viděla na Nové zemi s láskou Monča

Datum 19.08.2009

Vložil Kopretina

Titulek Re: PODĚKOVÁNÍ

Odpovědět

Milá Mončo, ze srdce děkuji a přeji ti mnoho radosti, lásky a požehnání na tvé cestě...