DELFÍNÍ TERAPIE

 

delfin

DILO – Radostné hraní a učení s delfíny

Jedním z důvodů, proč právě delfíni, když nemáme na našem území moře je, že tito inteligentní a hraví mořští savci se učí závratnou rychlostí a mají vysoké sociální, komunikační, psychické a morální schopnosti. Všechny tyto kvality se od nich můžeme naučit při hrách, cvičení a pobytu ve speciálním hedvábném stanu – kokonu s motivy podmořského světa.
Během výukového programu se děti seznámí s podmořským světem a delfínkem Dilem, který stejně jako děti, získává své, někdy strastiplné, životní zkušenosti. S pomocí her, básniček a písniček budeme aplikovat příběhy delfínka Dila do života dětí, propojíme svět podmořský a suchozemský a tím probudíme přirozenou vlastnost – ochranu přírody.

Můžeme Vám nabídnout i knížky s příběhy o tomto delfínkovi Dilovi, popř. si je můžete objednat zde.

Výtvarný projev je realizován v prožitkové knize „ Naši přátelé delfíni“, omalovánkách a volnou kresbou mandal. To vše za poslechu hudby motivované knihou a osvětlení diapozitivem energie delfínů.

DELFÍNÍ HEDVÁBNÝ KOKON
je prostor, ve kterém program probíhá skupinově, popř. při individuální práci. Je také velmi vhodný pro děti, které se setkaly s různými formami násilí, šikanou, jsou hyperaktivní, popř. emočně labilní. Doplňkem je možnost endogenního dýchání, které je typické pro vodní savce ( delfíny, velryby a vodní želvy)

Tento program je připravený pro skupinku 10ti dětí.
Do programu je zahrnuto 20 výukových lekcí v délce 45 min.
Setkávat se budeme v prostorách MŠ na Komenského ul. ve Šternberku

                                    kokon

  dilo-a-volani-hlubin

Cena: 100 Kč/lekci,  1 500 Kč/kurz

Termín 1. lekce bude sdělen všem přihlášeným individuálně.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------